Nezařazené

Dovolená v Chorvatsku

Byli jste už v Chorvatsku? Ne? Nevadí, můžete to napravit. Dovolená v Chorvatsku bude pro vás nezapomenutelnou vzpomínkou na krásné strávené slunečné dny, plavání v klidném moří a nádherné procházky podél Jaderského pobřeží. Uvidíte, že Chorvatsko je správná volba a že se tam budete chtít znovu vrátit. Slunce, teplo a koupání v moři to jsou hlavní devizy Chorvatska.

Dovolená v Chorvatsku

Navštivte Chorvatsko, budete příjemně překvapeni. Příjemní lidé, kterým budete dobře rozumět, výborná lehká chorvatská kuchyně, plná mořských plodů, mořských ryb, ovoce a zeleniny, sluncem ozářené pláže, krásné restaurace, kavárny, to vše můžete mít, navštívíte – li Chorvatsko. Odvezete si zážitky, na které dlouho nezapomenete. Dovolená v Chorvatsku vás určitě potěší.

Nezapomenutelné zážitky

Rovinj, Poreč, Pula, Rabac, Makarská riviéra, Podgora, Zadar, Dubrovník a mnoho dalších letovisek na vás a vaše blízké či známé čeká v Chorvatsku. Dovolená v Chorvatsku bude pro vás znamenat nejen koupání, slunění na prohřátých plážích, ale seznámení se s pamětihodnosti Chorvatska (např.Pula, Dubrovník).